• Prijímanie žiadostí o prijatie do MŠ

oznamuje, že prijíma  žiadosti zákonných zástupcov o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie  od  3 do 6 rokov, na školský rok  2023 - 2024.

Výnimočne možno prijať dieťa od dvoch rokov veku, ak sú vytvorené vhodné  materiálne a bezpečnostné podmienky, dieťa ovláda základné hygienické a sebaobslužné činnosti a ak to kapacita MŠ dovolí. Pre dieťa, ktoré dosiahlo vek 5 rokov do 31. augusta 2022 je predprimárne vzdelávanie povinné. Žiadosti o prijatie dieťaťa do materskej školy  sa budú podávať elektronickou formou, bez prítomnosti detí a ich zákonných zástupcov

od 02. do 05.mája 2023,

Elektronická žiadosť o prijatie je zverejnená TU.

Rodič môže podať žiadosť: osobne, poštou, alebo kuriérom, e-mailom, prostredníctvom elektronického podania doručeného do elektronickej schránky MŠ, alebo elektronického dokumentu, ktorý je autorizovaný kvalifikovaným elektronickým podpisom. Potvrdenie od všeobecného  lekára pre deti a dorast o zdravotnej spôsobilosti, údaj o povinnom očkovaní a podpis oboch rodičov doplníte  osobne, na základe oznámenia, ktoré Vám doručíme elektronickou formou na Vašu e-mailovú adresu.

Ak ide o dieťa so špeciálnymi výchovno - vzdelávacími potrebami,  zákonný zástupca predloží aj vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie; ak ide o dieťa so zmyslovým a telesným postihnutím aj vyjadrenie príslušného odborného lekára.

O počte prijatých a neprijatých detí rozhodne riaditeľka ZŠ s MŠ  do 15. júna 2023.

•    deti, ktoré dovŕšili piaty rok veku a budú plniť povinné predprimárne vzdelávanie s trvalým pobytom v MČ Bratislava – Jarovce v zmysle prijatého VZN MČ Bratislava – Jarovce,  č. 2/2021 o určení spádovej materskej školy,
              •    deti, ktoré budú pokračovať v plnení povinného  predprimárneho vzdelávania.

Ďalšie podmienky prijímania detí .

• 2 % z dane pre Materskú školu

• Nič Vás to nestojí a nám pomôžete!

Ako platiteľ dane z príjmov sa môžete aj v tomto roku rozhodnúť, kam pôjdu 2% Vami zaplatenej dane.
              Týmto spôsobom môžete pomôcť mnohým subjektom z neziskového sektora, medzi ktoré patrí Rodičovské združenie pri Materskej škole Trnková 4, Bratislava – Jarovce.

Netreba nič platiť znova, ide len o prerozdelenie už Vami zaplatenej dane. Stačí ak vypíšete a podpíšete

„Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2%, zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby“ v prospech

ĎAKUJEME!

Rodičovského združenia pri MŠ Trnková 4