• Prevádzka MŠ od 22.03.2021 - aktualizácia

na základe Vašich podnetov sme sa so súhlasom zriaďovateľa rozhodli rozšíriť okruh detí, ktoré môžu od 22.03.2021 nastúpiť na prezenčné vzdelávanie v MŠ tak, aby bolo v súlade s rozhodnutím ministra  č. 2021/10079:3-A1810 z 19. marca 2021.

Na základe tohto rozhodnutia budú môcť nastúpiť do MŠ aj deti, ktorým situácia v rodine neumožňuje  plnohodnotne sa vzdelávať dištančne z rôznych dôvodov.

Je potrebné, aby rodičia podpísali čestné vyhlásenie a priniesli ho v pondelok spolu s kópiou testu, resp. potvrdením o výnimke.

• ZMENA!!!! OD 22.MARCA FUNGUJEME AKO DOTERAZ!

je piatok 15:00.....práve vyšlo rozhodnutie ministra, ktoré predĺžilo platnosť aktuálneho stavu až do 06.04.2021.

MŠ môžu navštevovať tie deti, ktorých obaja zákonní zástupcovia nemajú možnosť pracovať z domu , resp. jeden, ak je samoživiteľ alebo osamelý rodič.

Je potrebné, aby rodičia podpísali čestné vyhlásenie.

V prípade, že potrebujete potvrdenie pre účely OČR, môžete sa zastaviť v MŠ denne od 7:00 hod. do 16:00 hod.

• Obnovenie prevádzky MŠ od 22.03.2021

v prípade, že nenastanú žiadne ďalšie obmedzenia prevádzky zo strany štátu (napr. zaradenie BA medzi čierne okresy, celonárodný lockdown a pod.) bude od pondelku 22.03.2021 obnovená prevádzka MŠ od 7:00hod - do 17:00 hod.

Deti, ktoré nastúpia do MŠ odovzdajú čestné vyhlásenie zákonného zástupcu o negatívnom výsledku testu na ochorenie Covid - 19 nie staršieho ako 7 dní. resp. o platnej výnimke z testovania.

• Zápis žiakov do 1. ročínka

v prípade, že máte záujem o štúdium Vášho dieťaťa v našej ZŠ v Jarovciach, dávame do pozornosti informácie k zápisu do 1. ročníka.

• Prevádzka MŠ od 08.03.2021

na základe sprísnených opatrení bude od 08.03.2021 prevádzka MŠ prerušená minimálne do 19.03.2021.

Je potrebné, aby rodičia podpísali čestné vyhlásenie.